
829 ₴
Застосування:
Lexus NX 200t (AGZ10_, AGZ10R) -- 8AR-FTS -- 07.2014 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PP-417AF |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 044667801079;0446678020;044667802079;0446678010;0446658021;0446658022 |
| Довжина | 121.1 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2014, 2022, 2016, 2017, 2024, 2019, Рік випуску автомобіля, 2018, 2015, 2023, 2021, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Сумісність з моделлю | NX |
| Товщина внутрішньої накладки | 15 мм |
| Ширина | 42.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |