Застосування:
Volkswagen Touareg 3.2 V6 -- AZZ,BKJ,BMX,BMV,BRJ,BAA -- 10.2002 - 11.2006| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PP-0915AF |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 7L6698451B |
| Висота внутрішньої накладки | 70.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Довжина | 86.7 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Рік випуску автомобіля | 2009, 2006, 2008, 2004, 2010, 2002, 2003, 2005, 2007 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Touareg |
| Товщина | 16.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |