Застосування:
Honda Civic X 1.5 VTEC (FK7) -- L15B7 -- 02.2017 - 12.2022| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PP-415AF |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 45022SA6N50 |
| Висота внутрішньої накладки | 48.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 53.2 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2022, 2020, 2017, 2016, 2024, 2019, Рік випуску автомобіля, 2018, 2023, 2021, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Товщина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |