1 063 ₴
Застосування:
Nissan Pathfinder II 3.3 V6 4WD -- VG33E -- 09.1997 - 12.2004| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PA-154AF |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 410605W585;410601W385;D10608H386;410601W386;410601W387;410608H386;41060VH385;410301W385;AY040NS068;AY040NS074;AY040NS085;AY040NS086;AY040NS153;AY040NS112;AY040NS116;AY040NS847;D10600W7X5;D10608H71A;D10608H785;41061W388;41060AD087;41060AR785;41060AD088;410600W785;41060AD086;410608H785;410608H385;410601W486;410601W388;410600W786;D1060CN91B |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 158.7 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2020, 2014, 2019, Рік випуску автомобіля, 2018, 2003, 2005, 2017, 1999, 2006, 2008, 2004, 2002, 2023, 2007, 2021, 2001, 2024, 2010, 1996, 1997, 2015, 2013, 1995, 2009, 1994, 2000, 2022, 1993, 1998, 2016, 2011, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder, X-Trail |
| Товщина | 16.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |