1 175 ₴
Застосування:
Nissan Nv200 e-NV (ME0N) -- EM57 -- 05.2014 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PA-1003AF |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | AY040NS178;D10605TA0A;D10605TA0B;D10606WK0B;D10606WK0C |
| Висота | 54 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Довжина | 165.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2014, 2022, 2016, 2017, 2024, 2019, Рік випуску автомобіля, 2018, 2015, 2023, 2021, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Navara |
| Товщина | 16.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |