895 ₴
Застосування:
Dacia Logan II 1.2 LPG -- D4F 734 -- 10.2012 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PA-039AF |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 410602396R;410609646R |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2020, 2014, 2022, 2016, 2017, 2024, 2019, Рік випуску автомобіля, 2011, 2018, 2015, 2023, 2021, 2013, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Dacia |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Logan, Clio |
| Товщина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |