1 187 ₴
Застосування:
Fiat Freemont 2.0 JTD 4x4 -- 939 B5.000 -- 08.2011 - 12.2015| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PA-918AF |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 68317914AA;68144163AB;68144163AC;68144163AD;68144163AE;68144163AF;68260870AA;68144163AA;2AMV3163AA;V1018762AB;V1018762AA;V1014163AD;V1013152AB;V1013152AA;V1018762AC;68260870AB;68159579AA;68159579AB;68159579AC;K68258389AA;K68159579AA;K68159579AB;K68159579AC;K68260870AC;K68260870AA;K68260870AB;K68144163AD;K68260870AD;K68509193AA;K68144163AE;K68144163AF;K68144163AB;K68144163AC;K68144163AA;68383243AB;68383243AA;68409860AA;68409860AB;68409860AC;68456066AA;68456066AB;K68509193AB;7B0698151G;7B0698151E;7B0698151J;7B0698151K;7B0698151L |
| Висота | 63 мм |
| Довжина | 183 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2020, 2014, 2019, Рік випуску автомобіля, 2018, 2017, 2008, 2023, 2021, 2024, 2010, 2015, 2013, 2009, 2022, 2016, 2011, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jeep, Fiat, Chrysler, Dodge, Volkswagen, Lancia |
| Сумісність з моделлю | Journey, Voyager, Wrangler, Freemont |
| Товщина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |