
912 ₴
Застосування:
Land Rover Freelander I 1.8 i 16V 4x4 -- 18 K4F -- 02.1998 - 11.2000| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PA-L13AF |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | SFP100360 |
| Висота внутрішньої накладки | 68.6 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Довжина | 129 мм |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2020, 2014, 2019, Рік випуску автомобіля, 2018, 2003, 2005, 2017, 1999, 2006, 2008, 2004, 2002, 2023, 2007, 2021, 2001, 2024, 2010, 2015, 2013, 2009, 2000, 2022, 1998, 2016, 2011, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | TATA, Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Freelander |
| Товщина | 17.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |