1 104 ₴
Застосування:
Toyota Land Cruiser Prado 4.0 V6 VVT-i (GRJ150_, GRJ125_, GRJ150) -- 1GR-FE -- 08.2009 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PA-268AF |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 04465YZZCM;0446560220;0446560140;0446560150;0446560151;0446560230;0446560120;0446560190;0446560340;0446560250;0446560240;0446560170;0446560160 |
| Висота | 78.4 мм |
| Довжина | 119 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2020, 2014, 2019, Рік випуску автомобіля, 2018, 2003, 2005, 2017, 1999, 2006, 2008, 2004, 2002, 2023, 2007, 2021, 2001, 1990, 1992, 2024, 2010, 1996, 1997, 2015, 1991, 2013, 1995, 2009, 1994, 2000, 2022, 1993, 1998, 2016, 2011, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Товщина | 17.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |