
1 242 ₴
Застосування:
Seat Leon ST, Leon, Leon SC, Ateca, Tarraco; Audi A3, TT, TT Roadster, A1, Q3, Q2; Skoda Octavia III, Octavia III Combi, Superb III, Kodiaq I, Karoq, Octavia IV Combi, Octavia IV; Volkswagen Golf VII, Passat B8, Golf Sportsvan VII, Passat Alltrack B8, Caddy Alltrack IV, Tiguan, Polo VI, UP!, Caddy IV, Arteon, Jetta VII, Touran, T-roc, Golf VIII, Arteon Shooting Brake, Caddy V, Golf Alltrack VII, Golf Alltrack VIII; Cupra Leon, Formentor;| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PA-0907AF |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 5Q0698151F;8V0698151S;8V0698151G;5Q0698151B;5Q0698151AH;5Q0698151D;8V0698151D;5Q0698151AF;5Q0698151M;2Q0698151S;5Q0698151N;8V0698151B;2Q0698151K;JZW698151AN;2Q0698151F;8V0698151;5Q0698151AM;5Q0698151AA;8V0698302B;5Q0698151AD;8V0698151R;2K5698151;5QD698151;2K5698151B;5Q0698151;5Q0698151A;5Q0698151S;5Q0698151AP;2K5698151A |
| Висота внутрішньої накладки | 65 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 160.1 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2020, 2014, 2022, 2016, 2017, 2024, 2019, Рік випуску автомобіля, 2018, 2015, 2023, 2021, 2013, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Golf, Leon, Passat, Octavia, Jetta, Touran, A1, Caddy, A3, Polo, Q3, TT |
| Товщина | 20.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |