1 346 ₴
Застосування:
Jeep Grand Cherokee II 4.0 4x4 -- ERH -- 04.1999 - 09.2005| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PA-097AF |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 5011969AA;5018592AA;5018592AB |
| Висота | 55.5 мм |
| Довжина | 194.7 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2000, 1994, 1993, 1998, 1999, 2004, 1996, 1997, 2002, 2003, 2005, 1995, 1991, 2001, 1990, 1992 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Cherokee, Grand Cherokee |
| Товщина | 18.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |