1 181 ₴
Застосування:
Mazda Tribute 3.0 V6 24V 4WD (EPFW) -- AJ -- 03.2000 - 05.2008| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PA-315AF |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | EFY63323Z;5U2Z2V001G;EFY63323ZT |
| Висота | 67.3 мм |
| Довжина | 172.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2020, 2014, 2019, Рік випуску автомобіля, 2018, 2003, 2005, 2017, 2006, 2008, 2004, 2002, 2023, 2007, 2021, 2001, 2024, 2010, 2015, 2013, 2009, 2000, 2022, 2016, 2011, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Maverick |
| Товщина | 15.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |