


1 242 ₴
Застосування:
Toyota Hilux VIII 2.4 D (GUN112_, GUN122_, GUN135_, GUN120_, GUN135R,... -- 2GD-FTV -- 05.2015 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PA-2024AF |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 044650K350;044650K420 |
| Висота | 56.1 мм |
| Довжина | 144.7 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2022, 2020, 2017, 2016, 2024, 2019, Рік випуску автомобіля, 2018, 2015, 2023, 2021, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux, Fortuner |
| Товщина | 15.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |