
1 138 ₴
Застосування:
Mitsubishi Eclipse Cross 1.5 T-Mivec 4WD -- 4B40 -- 10.2017 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PA-533AF |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 4605B481;4605B607 |
| Висота | 60.7 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2022, 2020, 2017, 2024, 2019, Рік випуску автомобіля, 2018, 2023, 2021, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Eclipse |
| Товщина | 15.8 мм |
| Ширина | 148.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |