1 050 ₴
Застосування:
Nissan Pathfinder IV 3.5 4WD -- VQ35DE -- 09.2012 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PA-513AF |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | D10603JA0B;D10603JA0A;D10605BC0A |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2020, 2014, 2022, 2016, 2017, 2024, 2019, Рік випуску автомобіля, 2018, 2015, 2023, 2021, 2013, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder |
| Товщина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |