Застосування:
Jeep Cherokee 2.4 4x4 -- ED6,EDD -- 11.2013 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PA-924AF |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 2AMV1170AC;68225170AA;68225170AB;68225170AC;68225170AE;68225170AF;68518750AA;K68225170AA;K68225170AB;K68225170AC;68225170AD;V1015170AC |
| Висота | 61 мм |
| Довжина | 142 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2014, 2022, 2016, 2017, 2024, 2019, Рік випуску автомобіля, 2018, 2015, 2023, 2021, 2013, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Cherokee |
| Товщина | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |