Застосування:
Toyota Venza 3.5 4WD (GGV15_) -- 2GR-FE -- 11.2008 - 11.2016| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PA-2021AF |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 044650T010 |
| Висота | 53.2 мм |
| Довжина | 167.7 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2009, 2012, 2014, 2016, 2008, 2010, 2011, 2015, 2013 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Venza |
| Товщина | 18.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |