409 ₴
Застосування:
Vauxhall Brava 2.5 TD 4x4 (TFS54) -- 4JA1-T -- 06.1990 - 06.1994| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 1986, 1999, 2001, 1989, 1984, 1987, 1994, 1990, 2000, 1992, 1997, 1996, 1993, 1988, 1998, 1983, 1995, 1985, 1991 |
| Код запчастини | FA-995S |
| Кросс-номери | 94334906;94382063;8943349060;8943820632;8943820630;4301497 |
| Сумісність з маркою | Isuzu, Opel |
| Сумісність з моделлю | Brava |
| Стан | Новий |
| Висота | 162.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 155 мм |
| Внутрішній діаметр | 77.6 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |