241 ₴
Застосування:
Subaru Impreza 1.6 i (GT2) -- FB16B -- 10.2016 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2023, 2017, 2016, Рік випуску автомобіля, 2018, 2025, 2019, 2022, 2024, 2020, 2021 |
| Код запчастини | FA-713S |
| Кросс-номери | 16546AA150 |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | XV, Impreza, Forester |
| Стан | Новий |
| Довжина | 229 мм |
| Ширина | 218 мм |
| Висота | 34 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |