332 ₴
Застосування:
Hyundai Ioniq 1.6 GDI Hybrid -- G4LE -- 03.2016 - 07.2022| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2016, 2018, 2019, 2022, 2020, 2021 |
| Код запчастини | FA-H38S |
| Кросс-номери | 28113G2100;28113G2700 |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Стан | Новий |
| Довжина | 344 мм |
| Ширина | 259 мм |
| Висота | 46 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |