272 ₴
Застосування:
Honda Cr-v IV 2.0 (RM1) -- R20A -- 01.2012 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2023, 2017, 2016, 2013, Рік випуску автомобіля, 2018, 2025, 2012, 2014, 2019, 2022, 2024, 2020, 2021 |
| Код запчастини | FA-457S |
| Кросс-номери | 17220R6AJ00 |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Стан | Новий |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Висота | 39 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |