292 ₴
Застосування:
Mitsubishi Space Wagon 2.4 GDI (N84W) -- 4G64 (GDI) -- 10.1998 - 12.2004| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2000, 2004, 2002, 2001, 2003, 1998, 1999 |
| Код запчастини | RU-592 |
| Кросс-номери | MR316074 |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Space Wagon, Space |
| Стан | Новий |
| Довжина | 53 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 43.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |