491 ₴
Застосування:
Jeep Wrangler II 2.5 -- P00 -- 08.1996 - 04.2007| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2000, 2004, 1999, 2002, 1997, 2006, 2007, 2003, 2001, 1998, 2005, 1996 |
| Код запчастини | RU-9095 |
| Кросс-номери | 52038024;52087720;52087720AB;52088433 |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Wrangler |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 66.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.7 мм |
| Діаметр зовнішній | 57.1 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |