347 ₴
Застосування:
Toyota Land Cruiser 2.4 (RJ70_, RJ73_) -- 22R -- 11.1984 - 05.1993| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 1984, 2004, 1995, 1989, 2015, 2001, 2008, 2011, 2025, 2018, 1991, 2010, 1994, 1992, 2013, 2002, 2020, 2016, 2017, 2007, 2024, 2003, 2022, 1987, Рік випуску автомобіля, 1999, 2009, 2006, 2023, 2005, 1997, 1985, 1990, 2000, 1986, 2014, 2012, 1993, 1988, 2019, 1998, 2021, 1996 |
| Код запчастини | RU-209 |
| Кросс-номери | 4870260020 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Стан | Новий |
| Довжина | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 65.3 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |