746 ₴
Застосування:
Citroen C1 1.0 -- CFA (384F),CFB (1KR) -- 06.2005 - 09.2014| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2008, 2011, 2025, 2018, 2010, 2013, 2020, 2016, 2017, 2007, 2024, 2022, Рік випуску автомобіля, 2009, 2006, 2023, 2005, 2014, 2012, 2019, 2021 |
| Код запчастини | RU-235 |
| Кросс-номери | 5131C9;487250H010;48725OH010 |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen, Toyota |
| Сумісність з моделлю | C1, 107 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 85 мм |
| Діаметр зовнішній | 75 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |