279 ₴
Застосування:
KIA Sportage II 2.0 CRDi -- D4EA -- 01.2006 - 05.2010| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2004, 2006, 2009, 2007, 2008, 2005 |
| Код запчастини | RU-H107 |
| Кросс-номери | 551162E000;551162E001 |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Tucson, Sportage |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Довжина | 55 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 64 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |