394 ₴
Застосування:
Hyundai Ix35 2.0 CRDi -- D4HA -- 08.2009 - 12.2015| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2013, 2014, 2012, 2009, 2015, 2011 |
| Код запчастини | RU-H106 |
| Кросс-номери | 539122E200;539122E000 |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Sportage |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Довжина | 55 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |