Застосування:
Mitsubishi ASX 1.8 DI-D (GA6W) -- 4N13 -- 06.2010 - 2026| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2008, 2011, 2025, 2018, 2010, 2013, 2020, 2016, 2017, 2007, 2024, Рік випуску автомобіля, 2009, 2006, 2023, 2021, 2014, 2012, 2019, 2022 |
| Код запчастини | RU-5111 |
| Кросс-номери | 4110A125;MN100110 |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | ASX, Outlander |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 35.7 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |