196 ₴
Застосування:
Hyundai Elantra IV 1.6 CRDi -- D4FB -- 11.2005 - 12.2011| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2009, 2007, 2006, 2008, 2011, 2005 |
| Код запчастини | RU-H63 |
| Кросс-номери | 551181D000;551182G000 |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Elantra |
| Стан | Новий |
| Довжина | 45 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 35 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |