310 ₴
Застосування:
Honda Accord VII 2.4 (CL9) -- K24A,K24A3 -- 02.2003 - 05.2008| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2006, 2007, 2003, 2008, 2005 |
| Код запчастини | RU-4139 |
| Кросс-номери | 52370SEAE00;52375SEAE00 |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Стан | Новий |
| Довжина | 45 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |