287 ₴
Застосування:
Daewoo Nubira 1.6 -- F16D3 -- 07.2003 - 2026| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-W03 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 96391856 |
| Довжина | 54.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2013, 2008, 2010, 2025, 2023, 2004, 2009, 2018, 2007, 2020, 2019, 2024, 2011, 2012, 2015, 2003, Рік випуску автомобіля, 2014, 2017, 2022, 2021, 2005, 2006, 2016 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Lacetti, Nubira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |