234 ₴
Застосування:
Mitsubishi ASX 1.8 DI-D (GA6W) -- 4N13 -- 06.2010 - 2026| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2008, 2011, 2025, 2018, 2010, 2013, 2020, 2016, 2017, 2007, 2024, Рік випуску автомобіля, 2009, 2023, 2021, 2014, 2012, 2019, 2022 |
| Код запчастини | RU-548 |
| Кросс-номери | 4013A009;4013A010;4013A279;4013A280;4013A281;4013A282;4013A427;4013A429;4013A430;4013A443;4013A444;MN125871 |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Mitsubishi, Citroen |
| Сумісність з моделлю | C-Crosser, ASX, Outlander, 4007 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 37 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |