378 ₴
Застосування:
Citroen C1 1.0 -- CFA (384F),CFB (1KR) -- 06.2005 - 09.2014| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2013, 2014, 2012, 2009, 2006, 2007, 2008, 2011, 2005 |
| Код запчастини | RU-234 |
| Кросс-номери | 480680H010;480690H010;486550H010 |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen, Toyota |
| Сумісність з моделлю | C1, 107 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 62 мм |
| Діаметр внутрішній | 19 мм |
| Діаметр зовнішній | 56.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |