1 166 ₴
Застосування:
Nissan Serena 2.3 D -- LD23 -- 01.1995 - 09.2001| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2000, 1991, 1994, 1992, 1996, 2002, 1995, 1993, 2001, 1998, 1999, 1997 |
| Код запчастини | RU-162 |
| Кросс-номери | 545007C350;545017C350 |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Vanette |
| Стан | Новий |
| Довжина | 68 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 55 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |