700 ₴
Застосування:
Ford Ranger 2.2 TDCi -- GBVAJQW,ENQW -- 04.2011 - 2026| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2025, 2021, 2018, 2013, 2014, 2012, 2020, 2016, 2017, 2024, 2019, 2015, 2023, 2011, 2022, Рік випуску автомобіля |
| Код запчастини | RU-3105 |
| Кросс-номери | 1735761;AB313A493BB;UC3C34450A |
| Сумісність з маркою | Ford, Mazda |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Довжина | 74.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 16.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |