Застосування:
Mitsubishi Lancer VII 1.3 -- 4G13 (16V) -- 09.2003 - 12.2013| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2004, 2013, 2012, 2009, 2006, 2003, 2007, 2011, 2008, 2005 |
| Код запчастини | RU-539 |
| Кросс-номери | 4013A131;4013A132;MR403419;MR403420;MR403440;MR961391;MR961392 |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Lancer |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 37 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |