425 ₴
Застосування:
Nissan Qashqai I 1.5 dCi -- K9K 430 -- 01.2010 - 12.2013| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2013, 2012, 2006, 2009, 2007, 2008, 2011 |
| Код запчастини | RU-1194 |
| Кросс-номери | 54467BR00A;54467JD00A;54467JD000 |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Qashqai |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Довжина | 111.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 42 мм |
| Діаметр внутрішній | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |