336 ₴
Застосування:
Hyundai Sonata V 2.4 -- G4KC -- 01.2005 - 12.2010| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2009, 2007, 2006, 2008, 2005 |
| Код запчастини | RU-H23 |
| Кросс-номери | 545513K000;545513L000 |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Sonata |
| Стан | Новий |
| Довжина | 58.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 45 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |